Blog

Nowości rynkowe – jaki smartfon warto kupić?

Niemal co kilka dni można znaleźć w mediach informacje, czy „przecieki” z różnych źródeł na temat nowych modeli telefonów komórkowych wprowadzających najnowsze technologie w szybkości procesorów, jakości zdjęć, długości działania na jednym ładowaniu baterii itp. Największym dylematem przed którym stoi konsument, to który z tych nowych telefonów wprowadza naprawdę coś nowego, a który, to po prostu starszy model schowany w nowej obudowie mający jedynie kilka udoskonalonych funkcji czy aplikacji.

Czytaj całość

Kuchenka mikrofalowa - czy warto kupić?

Kuchenki mikrofalowe stały się obecnie powszechnie używanym w kuchni urządzeniem. Nic dziwnego, to funkcjonalne sprzęty, które ułatwiają wiele czynności. Podpowiadamy, do czego można wykorzystać mikrofalówkę i jaką warto kupić.

Czytaj całość

Z którego ekspresu jest lepsza kawa?

ekspres do kawy to obowiązkowe wyposażenie każdego miłośnika kawy. Tylko odpowiednie jej zaparzenie zapewnia właściwy aromat i smak. Ekspres pomaga wydobyć z kawy jej prawdziwą głębię. Czy jednak każdy ekspres do kawy jest tak samo dobry?

Czytaj całość

Ranking pralek

Pralka do zabudowy, pralka wolnostojąca, pralko suszarka – to kilka z wielu typów pralek automatycznych, jakie można znaleźć na rynku. Producenci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, a ich pralki stają się coraz bardziej zaawansowane. Coraz częściej potrzebny jest dobry ranking pralek, aby znaleźć tę najlepszą.

Czytaj całość

Smartwatch dla dzieci

Gadżety uwielbiają dorośli, ale również dzieci. Wśród nich bardzo popularne są ostatnio smartwatche. Te inteligentne zegarki stały się prawdziwym hitem nie tylko wśród komunijnych prezentów, ale także podarunków dawanych z innej okazji. Jaki zatem kupić smartwatch dla dzieci?

Czytaj całość

Suszarka z dyfuzorem

Suszarka do włosów to małe urządzenie, ale często niezbędne każdej pani. Nie tylko pozwala szybko wysuszyć włosy, ale także ułatwia dbanie o fryzurę. Dużą popularnością cieszy się suszarka z dyfuzorem. Sprawdzamy, czy rzeczywiście warto ją kupić.

Czytaj całość

Najlepsza maszynka do golenia

Maszynka elektryczna do golenia to coraz częściej obowiązkowe wyposażenie każdego modnego mężczyzny. Takie urządzenie nie tylko znacznie przyspiesza golenie, ale również je ułatwia. Sprawdzamy, co powinna mieć dobra golarka męska.

Czytaj całość

Listwa zasilająca z USB

Bezpośrednie podłączenie do gniazdka urządzenia, szczególnie drogiego, to duże ryzyko. W wyniku przepięć i zakłóceń w sieci energetycznej może dojść bowiem do uszkodzenia odbiornika. Rozwiązaniem tego problemu jest listwa zasilająca z USB.

Czytaj całość

Czajnik ceramiczny – wady i zalety

Czajnik to najczęściej używany przedmiot w kuchni. Bez względu na to, czy chcemy wypić kawę, herbatę czy potrzebujemy gorącej wody, czajnik jest niezastąpiony. Ostatnio wracają do łask konsumentów czajniki ceramiczne. Sprawdzamy, jakie są ich wady i zalety.

Czytaj całość

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący to łatwe w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można skutecznie wyczyścić nawet największe zabrudzenia. Wbrew pozorom, taki odkurzacz automatyczny lub ręczny nie służy tylko do prania dywanów. Sprawdzamy, jakie zalety ma odkurzacz myjący.

Czytaj całość
Poprzednia123456