Blog

Suszarka z dyfuzorem

Suszarka do włosów to małe urządzenie, ale często niezbędne każdej pani. Nie tylko pozwala szybko wysuszyć włosy, ale także ułatwia dbanie o fryzurę. Dużą popularnością cieszy się suszarka z dyfuzorem. Sprawdzamy, czy rzeczywiście warto ją kupić.

Czytaj całość

Najlepsza maszynka do golenia

Maszynka elektryczna do golenia to coraz częściej obowiązkowe wyposażenie każdego modnego mężczyzny. Takie urządzenie nie tylko znacznie przyspiesza golenie, ale również je ułatwia. Sprawdzamy, co powinna mieć dobra golarka męska.

Czytaj całość

Listwa zasilająca z USB

Bezpośrednie podłączenie do gniazdka urządzenia, szczególnie drogiego, to duże ryzyko. W wyniku przepięć i zakłóceń w sieci energetycznej może dojść bowiem do uszkodzenia odbiornika. Rozwiązaniem tego problemu jest listwa zasilająca z USB.

Czytaj całość

Czajnik ceramiczny – wady i zalety

Czajnik to najczęściej używany przedmiot w kuchni. Bez względu na to, czy chcemy wypić kawę, herbatę czy potrzebujemy gorącej wody, czajnik jest niezastąpiony. Ostatnio wracają do łask konsumentów czajniki ceramiczne. Sprawdzamy, jakie są ich wady i zalety.

Czytaj całość

Odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący to łatwe w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można skutecznie wyczyścić nawet największe zabrudzenia. Wbrew pozorom, taki odkurzacz automatyczny lub ręczny nie służy tylko do prania dywanów. Sprawdzamy, jakie zalety ma odkurzacz myjący.

Czytaj całość

Konfigurator komputera

Samodzielne składanie komputera to gwarancja, że otrzymamy dokładnie taki model PC, na którym nam najbardziej zależy. Niestety, nie zawsze jest łatwo dobrać poszczególne komponenty, aby jak najlepiej ze sobą współpracowały. Wtedy z pomocą przychodzi konfigurator PC.

Czytaj całość

Ranking głośników

Nawet najlepszy komputer nie pokaże pełni swojej możliwości bez wysokiej klasy urządzeń peryferyjnych. Podstawą są oczywiście dobre głośniki do komputera. Sprawdźmy, jakimi parametrami się charakteryzują.

Czytaj całość

Porównywarka tabletów

Tablet to małe, ale funkcjonalne urządzenie, które może przydać się zarówno w pracy, jak i do rozrywki. Na rynku można znaleźć bardzo wiele modeli takich urządzeń. Wybór najlepszego może ułatwić porównywarka tabletów.

Czytaj całość

Ranking telewizorów

Coraz częściej wybór telewizora nie jest łatwym zadaniem. Wynika to z faktu, że takie urządzenie dawno już przestało służyć tylko do oglądania telewizji, a stało się prawdziwym centrum domowej rozrywki. Z pomocą przy zakupie może przyjść dobra porównywarka telewizorów. Warto jednak wiedzieć, co powinien mieć dobry telewizor.

Czytaj całość

Dobry odkurzacz

Odkurzacz to urządzenie, które znajdziemy niemal w każdym domu. Na rynku jest tak wiele typów i modeli odkurzaczy, że każdy dopasuje to urządzenie do własnych potrzeb. Sprawdzamy, jaki powinien być dobry odkurzacz.

Czytaj całość
Poprzednia12345