Krok po kroku

Oled, Amoled, RAM, ROM, AI, HDR, DLNA, USB, DVB-S2, DTS, APPS, SSD, DDR-3, WiFi 802.11 ac, Intel Core i3 6gen...

Czy to zaszyfrowana tajna korespondencja? Ciąg przypadkowych znaków? Jakiś nieznany język?

Nie, to tylko niewielki ułamek z tysięcy skrótów i nazw z którymi spotykasz się na co dzień szukając nowego aparatu fotograficznego, komputera, telewizora, a nawet pralki czy elektrycznej szczoteczki do zębów. Firmy prześcigają się w coraz to nowocześniejszych technologiach i udoskonaleniach, które są skrywane pod skrótami i chronionymi patentami nazwami, a dla przeciętnego kupującego zupełnie nic nie znaczą, bo skąd wiadomo czy monitor z matrycą IPS jest lepszy od innego z matrycą TN lub MVA, albo czy potrzebny mi laptop z dużym monitorem, twardym dyskiem o dużej pojemności lub profesjonalną kartą graficzną, jeżeli ma mi służyć podczas podróży służbowych do odczytywania wiadomości e-mail lub edycji dokumentów i prezentacji.

W tym gąszczu informacji zrozumiałym tylko dla specjalistów lub zagorzałych fanów nowoczesnych technologii przedstawiamy Wam narzędzie, które maksymalnie uprości Wam wyszukanie dokładnie takiego urządzenia jakiego potrzebujecie. Jak zamierzamy tego dokonać? Poniżej przedstawiamy krótki przejrzysty opis naszego nowatorskiego podejścia do zakupów.

Zakupy w internecie nigdy nie były takie proste!

 

JAK TO DZIAŁA

Krok 1: Wybierasz kategorię

Wybierasz jedną z kategorii sprzętu, którego poszukujesz – laptop, kuchenka, pralka, itp.

Krok 2: Odpowiadasz na kilka pytań

Przechodzisz przez zestaw kilku pytań, które pozwalają nam na znalezienie produktu najlepszego dla Ciebie. Oczywiście jeżeli jesteś niecierpliwy możesz szybko pominąć ten etap i zobaczyć wcześniej urządzenia, jednak pamiętaj im więcej informacji nam podasz tym sprzęt będzie bardziej dopasowany pod Twoje potrzeby.

Krok 3: Oglądasz wybrane urządzenia

Po przejściu wszystkich pytań lub kilku wybranych pojawią się oferty urządzeń spersonalizowanych pod Twoje potrzeby, które zdaniem naszych specjalistów biorąc pod uwagę dostępne urządzenia najlepiej spełniają wskazane przez Ciebie oczekiwania.

Krok 4: Cieszysz się wybranym przez Ciebie urządzeniem

Gdy już wybierzesz swoje urządzenie, przechodzisz na stronę swojego ulubionego sklepu i dokonujesz zakupu w najlepszej cenie.

 

Zapraszamy do „Dobierajki” i miłych zakupów!